"Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması'nın Başvuru Tarihi Yoğun İstek Üzerine 12 Ekim 2018 Tarihine Kadar Uzatıldı!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması için başvurular, 12 Ekim 2018 tarihine kadar uzatıldı. Bu yıl beşincisi düzenlenen kısa film yarışmasında dereceye girenleri 12.500 TL'ye varan yatırım fonu kazanma fırsatı bekliyor. Ayrıca ilk 10'a giren yarışmacılar, TSPB tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden birine ücretsiz katılma imkanı ve 1 yıl süreli İKSV Kırmızı Lale Kart Üyeliği kazanacak.

Bu yıl "Bulmacalı Senaryo" konseptiyle düzenlenen yarışmada, bireylerin bilinçli finansal kararlar alarak geleceklerini nasıl güvence altına alabilecekleri işlenecek. Yarışmaya katılmak isteyenler çektikleri 3 dakikayı aşmayan filmlerini, 12 Ekim 2018 tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla birlikte başvuru yapabilecek. Cep telefonuyla çekilen videolarla da katılmanın mümkün olduğu yarışma, 18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık ve yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödenmiyor.

 

Kamera Elimde